Cześć mam na imię Michał.


Prywatnie jestem mężem wspaniałej Żony oraz ojcem dwóch cudownych Córeczek. Interesuje się technologią, lubię góry, jazdę na rowerze, podróże. Z zawodu jestem fotografem i specjalizuje się w fotografii ślubnej. Moją inspiracją są ludzie, emocje, światło, miejsca i wszystko co nas otacza, lecz zawsze najbardziej liczy się człowiek. Uwielbiam fotografować szczęście, radość, kocham emocje i naturalność. Nie lubię sztuczności i pozowania.

To dzięki ludziom jak Wy mam okazję poznawać wspaniałe historie i ich bohaterów. To dla Was zapisuję wspomnienia za pomocą zdjęć, które przetrwają czas i będą wspominane przez pokolenia.

Mój styl pracy to reportaż. Podczas ślubu lubię być niewidoczny i bacznie obserwować i fotografować tak, żeby Wasz dzień pokazać w całkowicie unikatowy i ciekawy sposób. Wierzę, że tylko naturalne i spontaniczne zdjęcia, będą zawsze aktualne i do których powrót będzie przyprawiał o szybsze bicie serca. Jeśli myślicie podobnie, to jesteśmy na dobrej drodze do fantastycznej współpracy! Fotografuję głównie w Polsce, ale z największą przyjemnością pojadę na Wasz ślub nawet na koniec świata.